Gesipa 1433729 slijepa zakivna matica M6 nehrđajući čelik V2A nehrđajući čelik V2A nehrđajući čelik V2A 250 St.
- Kataloški br:
- 2919300 - 62
- Oznaka:
- 1433729
- EAN:
- 5013656430706
- Kataloški br:
- 2919300 - 62
- Oznaka:
- 1433729
- EAN:
- 5013656430706
Gesipa 1433729 slijepa zakivna matica M6 nehrđajući čelik V2A nehrđajući čelik V2A nehrđajući čelik V2A 250 St.
285.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 250 St. |
| Dužina | 15.5 mm |
| Područje stezanja | 0.25 - 3.5 mm |
| Materijal | nehrđajući čelik V2A |
| Materijal (Klin) | nehrđajući čelik V2A |
| Materijal (Čahura) | nehrđajući čelik V2A |
| Oblik glave | mala glava |
| Veličina navoja | M6 |
| Snaga loma navoja | 25000 N |
| Maks. stezni raspon | 3.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 0.25 mm |
| Promjer rupe | 9.1 mm |
| Osovina-Ø | 9 mm |
| Navoj - dužina | 8 mm |
| Duljina tijela | 15.5 |
| Promjer glave | 12 |
| Visina glave | 0.7 mm |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakivna matica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.