Gesipa 1433900 višenamjenska slijepa zakovica nehrđajući čelik aluminij 100 St.
- Kataloški br:
- 2910130 - 62
- Oznaka:
- 1433900
- EAN:
- 4007081720243
- Kataloški br:
- 2910130 - 62
- Oznaka:
- 1433900
- EAN:
- 4007081720243
Gesipa 1433900 višenamjenska slijepa zakovica nehrđajući čelik aluminij 100 St.
83.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 St. |
| Područje stezanja | 11.0 - 19.5 mm |
| Materijal (Klin) | nehrđajući čelik |
| Materijal (Čahura) | aluminij |
| Oblik glave | velika glava |
| Maks. stezni raspon | 19.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 11.0 mm |
| Promjer rupe | 4.9 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 4.8 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 25 mm |
| Promjer trna zakovice | 2.7 mm |
| Sila smicanja | 1500 N |
| Natezna sila (maks.) | 2300 N |
| Promjer glave | 16 |
| Visina glave | 2.2 mm |
| Vrsta proizvoda | višenamjenska slijepa zakovica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.