Gesipa 1455342 posebna slijepa zakovica poliamid 6.6 poliamid 6.6 250 St.
- Kataloški br:
- 2910603 - 62
- Oznaka:
- 1455342
- EAN:
- 4007081400251
- Kataloški br:
- 2910603 - 62
- Oznaka:
- 1455342
- EAN:
- 4007081400251
Gesipa 1455342 posebna slijepa zakovica poliamid 6.6 poliamid 6.6 250 St.
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 250 St. |
| Područje stezanja | 5.0 - 9.0 mm |
| Materijal (Klin) | poliamid 6.6 |
| Materijal (Čahura) | poliamid 6.6 |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Maks. stezni raspon | 9.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 5.0 mm |
| Promjer rupe | 6.1 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 6 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 12 mm |
| Promjer trna zakovice | 3.5 mm |
| Sila smicanja | 440 N |
| Visina glave | 1.5 mm |
| Vrsta proizvoda | posebna slijepa zakovica |
Opis
Opis
GESIPA plastične zakovice
Postoje brojne primjene koje zahtijevaju upotrebu posebnih slijepih spojeva zakovicama.
U tu svrhu GESIPA je razvila niz modela koji zadovoljavaju upravo te zahtjeve.
Plastične zakovice nisu korozivne, nisu električki vodljive i ne oštećuju lakirane površine.
Mogu se brzo i jednostavno obraditi pomoću GESIPA ručnih slijepih zakovica i automatiziranih uređaja za postavljanje.
Plastične slijepe zakovice mogu se pronaći u mnogim obrtničkim područjima, a njihova svestranost čini ih prikladnima
zanimljiv za širok raspon mogućih primjena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Postoje brojne primjene koje zahtijevaju upotrebu posebnih slijepih spojeva zakovicama.
U tu svrhu GESIPA je razvila niz modela koji zadovoljavaju upravo te zahtjeve.
Plastične zakovice nisu korozivne, nisu električki vodljive i ne oštećuju lakirane površine.
Mogu se brzo i jednostavno obraditi pomoću GESIPA ručnih slijepih zakovica i automatiziranih uređaja za postavljanje.
Plastične slijepe zakovice mogu se pronaći u mnogim obrtničkim područjima, a njihova svestranost čini ih prikladnima
zanimljiv za širok raspon mogućih primjena.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.