Gesipa 1455562 višenamjenska slijepa zakivna matica M6 250 St.
- Kataloški br:
- 2910691 - 62
- Oznaka:
- 1455562
- EAN:
- 4007081938945
- Kataloški br:
- 2910691 - 62
- Oznaka:
- 1455562
- EAN:
- 4007081938945
Gesipa 1455562 višenamjenska slijepa zakivna matica M6 250 St.
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 250 St. |
| Područje stezanja | 0.5 - 6.5 mm |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Veličina navoja | M6 |
| Snaga loma navoja | 18000 N |
| Maks. stezni raspon | 6.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 0.5 mm |
| Promjer rupe | 9.1 mm |
| Osovina-Ø | 9 mm |
| Duljina tijela | 18 |
| Promjer glave | 12 |
| Visina glave | 1.65 mm |
| Vrsta proizvoda | višenamjenska slijepa zakivna matica |
Opis
Opis
PolyGrip slijepe zakivne matice
GESIPA slijepe zakivne matice s velikim rasponom stezanja
PolyGrip slijepe zakivne matice tvrtke GESIPA dosljedan su daljnji razvoj od
Dugogodišnje iskustvo s našim PolyGrip višenamjenskim slijepim zakovicama.
S prednostima velike tolerancije bušenja i pokrivenosti različitih steznih područja
Sa samo jednim pričvršćivačem, PolyGrip slijepa zakovica matica se koristi u mnogim industrijskim primjenama
također je postao konektor prvog izbora u trgovini.
Kombinacija nekoliko dimenzija štedi troškove rukovanja i skladištenja te ih također održivo smanjuje
rizik od zabune na radnom mjestu i time posljedičnih problema s kvalitetom.
Veliko područje stezanja
U idealnom slučaju, može se koristiti Poly-Grip slijepa zakivna matica zbog velikog područja stezanja
Zamijenite do pet različitih dimenzija DIN standardnih slijepih zakivnih matica.
To vam stvara sljedeće prednosti:
- Ograničenje vrste
- Smanjenje raznolikosti vrsta u skladištu
- Smanjenje rizika od zabune, što rezultira manjim brojem pogrešaka u obradi
Ovaj tekst je strojno preveden.
GESIPA slijepe zakivne matice s velikim rasponom stezanja
PolyGrip slijepe zakivne matice tvrtke GESIPA dosljedan su daljnji razvoj od
Dugogodišnje iskustvo s našim PolyGrip višenamjenskim slijepim zakovicama.
S prednostima velike tolerancije bušenja i pokrivenosti različitih steznih područja
Sa samo jednim pričvršćivačem, PolyGrip slijepa zakovica matica se koristi u mnogim industrijskim primjenama
također je postao konektor prvog izbora u trgovini.
Kombinacija nekoliko dimenzija štedi troškove rukovanja i skladištenja te ih također održivo smanjuje
rizik od zabune na radnom mjestu i time posljedičnih problema s kvalitetom.
Veliko područje stezanja
U idealnom slučaju, može se koristiti Poly-Grip slijepa zakivna matica zbog velikog područja stezanja
Zamijenite do pet različitih dimenzija DIN standardnih slijepih zakivnih matica.
To vam stvara sljedeće prednosti:
- Ograničenje vrste
- Smanjenje raznolikosti vrsta u skladištu
- Smanjenje rizika od zabune, što rezultira manjim brojem pogrešaka u obradi
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.