Gesipa 1456154 višenamjenska slijepa zakovica nehrđajući čelik aluminij 500 St.
- Kataloški br:
- 2910804 - 62
- Oznaka:
- 1456154
- EAN:
- 4.00708E+12
- Kataloški br:
- 2910804 - 62
- Oznaka:
- 1456154
- EAN:
- 4.00708E+12
Gesipa 1456154 višenamjenska slijepa zakovica nehrđajući čelik aluminij 500 St.
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 St. |
| Područje stezanja | 3.5 - 9.5 mm |
| Materijal (Klin) | nehrđajući čelik |
| Materijal (Čahura) | aluminij |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Maks. stezni raspon | 9.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 3.5 mm |
| Promjer rupe | 4.1 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 4 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 13 mm |
| Promjer trna zakovice | 2.3 mm |
| Sila smicanja | 1060 N |
| Natezna sila (maks.) | 1680 N |
| Promjer glave | 8 |
| Visina glave | 1.3 mm |
| Vrsta proizvoda | višenamjenska slijepa zakovica |
Opis
Opis
Slijepe zakovice u boji – vizualno privlačne s dodatnom zaštitom od korozije.
GESIPA slijepe zakovice također su dostupne u varijantama u boji za vizualno privlačno spajanje komponenti u boji.
Kako bi se osigurala najbolja moguća trajnost, šuplje zakovice izrađene su dvokomponentnom bojom
Na bazi epoksidne smole, bubanj lakiran postupkom pečenja-bojenja.
Osim čisto vizualnih prednosti mogućnosti privlačnog povezivanja obojenih komponenti, sloj laka također nudi još jednu
dodatna zaštita od korozije. Za ovaj postupak najprikladniji su aluminijski slijepi dijelovi zakovice.
GESIPA slijepe zakovice dostupne su u uobičajenim RAL bojama.
Obojane slijepe zakovice u čeliku i drugim RAL i posebnim bojama također su dostupne na zahtjev.
Moguća su manja odstupanja u boji i promjene boje zbog utjecaja okoline, poput UV zračenja.
Druga metoda bojanja slijepih zakovica i njihove zaštite od korozije je eloksiranje.
GESIPA slijepe zakovice anodizirane su postupkom sumporne kiseline istosmjerne struje. Skriven iza pojma eloksiranje
elektrolitička oksidacija aluminija. Stvarni anodizirani materijal je u početku bezbojan.
Nanošenjem drugog sloja pomoću soli metala postiže se željeni rezultat postojanosti na svjetlost.
Eloxal je složeniji, ali i dugotrajniji postupak za proizvodnju obojenih slijepih zakovica.
Anodizirane slijepe zakovice također su dostupne na zahtjev.
Raspon slijepih zakovica u boji uključuje 16 RAL boja u deset dimenzija.
Slijepe zakovice proizvode se postupkom bubnja za mokro bojanje. Boje su slične RAL bojama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
GESIPA slijepe zakovice također su dostupne u varijantama u boji za vizualno privlačno spajanje komponenti u boji.
Kako bi se osigurala najbolja moguća trajnost, šuplje zakovice izrađene su dvokomponentnom bojom
Na bazi epoksidne smole, bubanj lakiran postupkom pečenja-bojenja.
Osim čisto vizualnih prednosti mogućnosti privlačnog povezivanja obojenih komponenti, sloj laka također nudi još jednu
dodatna zaštita od korozije. Za ovaj postupak najprikladniji su aluminijski slijepi dijelovi zakovice.
GESIPA slijepe zakovice dostupne su u uobičajenim RAL bojama.
Obojane slijepe zakovice u čeliku i drugim RAL i posebnim bojama također su dostupne na zahtjev.
Moguća su manja odstupanja u boji i promjene boje zbog utjecaja okoline, poput UV zračenja.
Druga metoda bojanja slijepih zakovica i njihove zaštite od korozije je eloksiranje.
GESIPA slijepe zakovice anodizirane su postupkom sumporne kiseline istosmjerne struje. Skriven iza pojma eloksiranje
elektrolitička oksidacija aluminija. Stvarni anodizirani materijal je u početku bezbojan.
Nanošenjem drugog sloja pomoću soli metala postiže se željeni rezultat postojanosti na svjetlost.
Eloxal je složeniji, ali i dugotrajniji postupak za proizvodnju obojenih slijepih zakovica.
Anodizirane slijepe zakovice također su dostupne na zahtjev.
Raspon slijepih zakovica u boji uključuje 16 RAL boja u deset dimenzija.
Slijepe zakovice proizvode se postupkom bubnja za mokro bojanje. Boje su slične RAL bojama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema slicnih artikalaOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema notice
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Gesipa
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.