G&G GG-TD1200C-BK-USB naljepnice izravna termalna, termalni prijenos 203 x 203 dpi Širina etikete (maks.): 110 mm
Kataloški br:
Oznaka:
GG-TD1200C-BK-USB
Oznaka:
GG-TD1200C-BK-USB
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Maksimalna širina ispisa 108 mm
  • Termo tisak i termotransfer sustav tiska
  • Brzina ispisa 127 mm/sek.
  • Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, Server 2003/2008, 10
  • Ispis crtičnog koda
  • Maks. promjer role 127 mm
  • S rezačem za beskonačne naljepnice
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
TipGG-TD1200C-BK-USB
Štampanje/printanjeizravna termalna
termalni prijenos
Raspon funkcijaštampač
Razlučivost ispisa203 x 203 dpi
Brzina ispisa crno0.127 S./min
Određene značajkeBluetooth®
SučeljeUSB 2.0
Bluetooth
Napajanjestrujni pogon
Maks. širina etikete110 mm
Bojabijela
Prikladno zaispisivanje naljepnica
Vrsta proizvodanaljepnice
Opis
Opis
G&G GG-TD1200C termalni pisač naljepnica za naljepnice za pakete DHL-a, UPS-a, DPD-a, Hermesa itd.
Traka: Pisač podržava trake s maksimalnim promjerom od 67 mm i maksimalnom duljinom od 300 metara. Širina pojasa varira između 30 mm i 110 mm, s jezgrom od 25,4 mm. Traka je smotana prema van.
Mediji: S maksimalnom površinom promjera role od 127 mm i minimalnom veličinom jezgre role od 25 mm, pisač može raditi s različitim vrstama medija kao što su beskonačni papir, papir s prazninama, presavijeni papir i papir za crne oznake. Maksimalna širina medija je 120 mm, a minimalna širina je 20 mm. Medij se mota sa stranom za ispis okrenutom prema van.
Napajanje: S ulazom od AC 110V/240V i izlazom od DC 24V/2.5A, pisač osigurava pouzdano napajanje za kontinuirani ispis.
Spremište i dimenzije: Printer ima internu memoriju od 8 MB i dimenzije 223*286*169 mm. Teži samo 2,35 kg, kompaktan je i jednostavan za transport.