Gigabyte B650 EAGLE matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B650
- Kataloški br:
- 3219774 - 62
- Oznaka:
- B650 EAGLE
- EAN:
- 4719331863081
- Kataloški br:
- 3219774 - 62
- Oznaka:
- B650 EAGLE
- EAN:
- 4719331863081
Gigabyte B650 EAGLE matična ploča Baza #####AMD AM5 Faktor oblika (detalji) ATX Set čipova matične ploče AMD® B650
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Socket AM5 AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen 7 7. generacije, AMD Ryzen 9 7. generacije
- PC ATX AMD B650 Realtek ALC897 7.1 kanala
- DDR5-SDRAM 4 DIMM bez ECC RAM memorije maksimalno: 192 GB
- HDD & SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih diskova za pohranu: 7
- Tip BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Clear CMOS jumper Clear CMOS button
- Gigabit Ethernet
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® B650 |
| Baza | #####AMD AM5 |
| Faktor oblika | ATX |
| Memorija/maks. nadogradnja | 192 GB |
| PCIe x 16 | 3 x |
| Broj USB 2.0 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Boja | smeđa boja |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 305 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Visina gradnje | 35 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB | 6 x |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Broj USB tipa A 2.0 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | aktivno |
| HDCP | da |
| Broj HDMI priključka | 1 |
| Videorezolucija | 4096 x 2160 Pixel |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.7 |
| WLAN | ne |
| Baterija / tehnologija | Litij mangan dioksid (LiMnO2) |
Opis
Opis
Povećajte performanse vašeg računala s GIGABYTE-ovom dokazanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S inovativnim dizajnom i najsuvremenijim značajkama, ove ploče impresioniraju izvrsnim performansama i pouzdanošću. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove su serije skrojene prema vašim potrebama i jamče izvrsnu kvalitetu i najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Proizvođač procesora: AMD
- Procesorska utičnica: utičnica AM5
- Kompatibilni procesori: AMD Ryzen™ 5
- AMD Ryzen 7 7. gen
- AMD Ryzen 9 7. generacije
- Podržana memorija: DDR5-SDRAM
- Maksimalna RAM memorija: 192 GB
- Vrsta RAM-a: DIMM
- Podržana sučelja pogona za pohranu: M.2
- PCI Express 4.0
- SATA III
- Podržani diskovi za pohranu: HDD i SSD
- RAID razina: 0
- 1
- 10
- Najveća razlučivost: 4096 x 2160 piksela
- USB priključak: USB Type-A
- USB Type-C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)