Gigabyte B760M A E WF6E GEN5 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične pl
- Kataloški br:
- 3454828 - 62
- EAN:
- 4.71933E+12
- Kataloški br:
- 3454828 - 62
- EAN:
- 4.71933E+12
Gigabyte B760M A E WF6E GEN5 matična ploča Baza Intel® 1700 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične pl
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel LGA 1700 Intel® Celeron®, Intel Core i3 12. generacije, Intel Core i3 13. generacije, Intel Core i3 14. generacije, Intel Core i5 12. generacije, Intel Core i5 13. generacije, Intel Core i5 14. generacije, Intel Core i7 12. generacije, Intel Core i7 13. generacije, Intel Core i7 14. generacije, Intel Core i9 12. generacije, Intel Core i9 13. generacije, Intel Core i9 14. generacije, Intel® Pentium®
- Računalo mikro ATX Intel B760 Realtek ALC1220-VB 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | Intel® B760 |
| Baza | Intel® 1700 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ USB-C® |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | crna |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2304 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| DirectX verzija | 12.0 |
| Hlađenje | pasivno |
| 4pol. Molex | 1 |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN mreže |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.33 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 5600 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.75 kg | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Poboljšajte performanse svog računala s matičnim pločama serije AORUS, AERO i GIGABYTE.
Zahvaljujući modernim značajkama i sofisticiranom dizajnu, ove ploče nude snažnu osnovu za razne primjene, poput igranja, stvaranja sadržaja ili profesionalnih okruženja. Serije su prilagođene različitim potrebama korisnika i kombiniraju kvalitetu s najnovijom tehnologijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zahvaljujući modernim značajkama i sofisticiranom dizajnu, ove ploče nude snažnu osnovu za razne primjene, poput igranja, stvaranja sadržaja ili profesionalnih okruženja. Serije su prilagođene različitim potrebama korisnika i kombiniraju kvalitetu s najnovijom tehnologijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Performanse PCIe Gen5: Savršena sinkronizacija za pobjedu
- Podržava Intel Core procesore 14., 13. i 12. generacije. generacija
- Učinkovit termalni dizajn: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard
- WIFI EZ-Plug: Jednostavan i praktičan dizajn za brzu instalaciju WiFi antene
- WIFI kompas: Automatski detektira optimalni položaj antene za najjači Wi-Fi signal
- EZ-Latch: PCIe 5.0 x16 utor s brzim otpuštanjem
- EZ-Latch Plus: M.2 utori s brzim otpuštanjem i dizajnom bez vijaka
- PCIe UD utor: SMD PCIe 5.0 ojačanje za bolju podršku grafičkih kartica
- Snažne performanse: Dvostruko 12+1+1 fazno hibridno VRM rješenje
- Dvokanalni DDR5: 4 DIMM-a s podrškom za XMP memorijske module
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)