Gigabyte B850M EAGLE WF6E ICE matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče
- Kataloški br:
- 3454829 - 62
- EAN:
- 4.71933E+12
- Kataloški br:
- 3454829 - 62
- EAN:
- 4.71933E+12
Gigabyte B850M EAGLE WF6E ICE matična ploča Baza AMD AM5 Faktor oblika (detalji) Micro-ATX Set čipova matične ploče
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD podnožje AM5 AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija
- Računalo mikro ATX AMD B850 7.1 kanala
- Maksimalna DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 256 GB
- HDD i SSD M.2, PCI Express 4.0, PCI Express 5.0, SATA III RAID podrška Broj podržanih pogona za pohranu: 6
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 5.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- 2,5 gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Čipovi matične ploče | AMD® B850 |
| Baza | AMD AM5 |
| Faktor oblika | Micro-ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ PS/2 |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 5.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 2 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 4 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Bluetooth® | da |
| Boja | bijela |
| Dubina | 244 mm |
| Visina | 35 mm |
| Širina | 244 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| Hlađenje | pasivno |
| Softver uključen u isporuku | Norton® Internet Security (OEM verzija) Softver za upravljanje propusnošću LAN-a |
| područja primjene | pc |
| Težina | 1.7 kg |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 8200 MHz | |
| 0.07 g | |
| 3 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1.9 kg | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 6 |
Opis
Opis
Povećajte performanse svog računala s GIGABYTE-ovom pouzdanom serijom matičnih ploča: AORUS, AERO i GIGABYTE. S promišljenim dizajnom i modernim značajkama, ove ploče nude pouzdane performanse i visoku stabilnost. Bilo da ste igrač, kreator sadržaja ili profesionalni korisnik, ove serije su prilagođene vašim potrebama i impresioniraju visokom kvalitetom izrade i podrškom za najnovije tehnologije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- X3D Turbo način rada: Optimizirane performanse za glatko igranje
- Overklokiranje DDR5 do 8200 MT/s, dvokanalni DDR5
- AMD Socket AM5: Podržava AMD Ryzen procesore serije 9000 / 8000 / 7000
- Digitalno VRM rješenje s 8+2+2 faza
- Wi-Fi EZ-Plug: Praktičan dizajn za brzu instalaciju Wi-Fi antene
- EZ-Latch Plus: PCIe i M.2 utori s brzim otpuštanjem i dizajnom bez vijaka
- EZ-Latch Click: M.2 hladnjak s dizajnom bez vijaka
- Brza povezivost pohrane: 2 M.2 utora, uključujući PCIe 5.0 x4
- Učinkovito hlađenje: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard
- Pouzdana mrežna veza: 2.5 GbE LAN i Wi-Fi 6E s moćnom antenom visokog pojačanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)