GNB Sonnenschein A412/5,5 SR NGA41205D5HS0RA olovni akumulator 12 V 5.5 Ah olovno-gelni (Š x V x D) 152 x 98 x 66 mm plo
Kataloški br:
Oznaka:
NGA41205D5HS0RA
Oznaka:
NGA41205D5HS0RA
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehnologijaolovno-gelni
Napon12 V
Kapacitet5.5 Ah
Visina98 mm
Težina2.5 kg
Sadržaj1 St.
TipA412/5,5 SR
Ponovno punjenjeda
dim.(Š x V x D) 152 x 98 x 66 mm
Dubina66 mm
Širina152 mm
Određene značajkebez održavanja
Priključakplosnati priključak 6.35 mm