GNB Sonnenschein A412/8,5 SR NGA41208D5HS0RA olovni akumulator 12 V 8.5 Ah olovno-gelni (Š x V x D) 152 x 98 x 98 mm plo
Kataloški br:
Oznaka:
NGA41208D5HS0RA
Oznaka:
NGA41208D5HS0RA
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehnologijaolovno-gelni
Napon12 V
Kapacitet8.5 Ah
Visina98 mm
Težina3.6 kg
Sadržaj1 St.
TipA412/8,5 SR
Ponovno punjenjeda
dim.(Š x V x D) 152 x 98 x 98 mm
Dubina98 mm
Širina152 mm
Određene značajkebez održavanja
Priključakplosnati priključak 6.35 mm