Gossen Metrawatt Apollo 600+ tester za uređaje, set testera za uređaje, VDE tester, komplet vde testera VDE standard 070
- Kataloški br:
- 3345909 - 62
- Oznaka:
- M711B
- EAN:
- 4012932137095
- Kataloški br:
- 3345909 - 62
- Oznaka:
- M711B
- EAN:
- 4012932137095
Gossen Metrawatt Apollo 600+ tester za uređaje, set testera za uređaje, VDE tester, komplet vde testera VDE standard 070
6,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Grafički zaslon u boji
- Integrirana baterija (za pasivno testiranje i rezervno kopiranje)
- Ugrađena kamera za potrebe dokumentiranja
- Prilagodljive sekvence za testove uređaja (moguće je spremiti do 100 sekvenci)
- Dvosmjerni prijenos podataka pomoću PATGuard3 Elite
- Moguća su 2 ispitivanja sondom za trajno instalirane uređaje (RPE i RISO)
- Integrirana pohrana podataka za do 50.000 objekata
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za uređaje |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Sučelja | 1x USB 1.1 1x USB-host |
| dim. | (D x Š x V) 230 x 150 x 100 mm |
| Težina | 1.5 kg |
| Vrsta zaštite | IP40 |
| Mjerno područje (VDE) | dodirna struja diferencijalna struja ekvivalentna odvodna struja otpornost izolacije struja opterećenja test linija RCD ispitivanje (AC, A) zaštitni provodnik struje otpornost zaštitnog vodiča napon |
| DIN standard | DIN VDE 0701 (EN 50678) DIN VDE 0702 (EN 50699) EN50678/50699 |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dužina | 230 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko ručno |
| Napajanje | 230 v/ac akumulatorsko napajanje strujno napajanje |
| Memorija (mjesta) | 50000 |
| Memorija | da |
| Tip | Apollo 600+ |
| VDE standard | 0701-0702 |
| Određene značajke | uklj. priključna stezaljka uklj. softver |
Opis
Opis
Apollo 600+ ima integriranu kameru za vizualnu dokumentaciju, USB priključak za prijenos podataka i sveobuhvatan raspon funkcija testiranja putem korisnički konfiguriranih testnih sekvenci za testiranje mobilne opreme. Apollo 600+ nudi prostor za pohranu do 50 000 testnih objekata.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.