Gossen Metrawatt Profipaket PRIME AC VDE tester, tester za instalacije Kalibriran po (DakkS akreditirani laboratorij (da
- Kataloški br:
- 3203908 - 62
- Oznaka:
- M516M
- EAN:
- 4012932136388
- Kataloški br:
- 3203908 - 62
- Oznaka:
- M516M
- EAN:
- 4012932136388
Gossen Metrawatt Profipaket PRIME AC VDE tester, tester za instalacije Kalibriran po (DakkS akreditirani laboratorij (da
24,155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24,155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | VDE tester |
| Kalibriran po | DakkS akreditirani laboratorij (dakks) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Sučelja | 1x USB-host 1x RS 232 |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 210 x 410 mm |
| Težina | 15100 g |
| Mjerno područje (VDE) | impedancija kvara petlje frekvencija otpornost izolacije PRCD ispitivanje (2-polni, 3-polni, PRCDs, PRCDs+, PRCDk) RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+) RCD ispitivanje (AC, A, F, B, B+, EV) klizna impedancija zaštitni provodnik struje otpornost zaštitnog vodiča napon struja temperatura otpor |
| Vrsta prikaza | digitalni (LCD) |
| Širina | 210 mm |
| Visina | 410 mm |
| Dužina | 500 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko ručno |
| Napajanje | 230 v/ac akumulatorsko napajanje |
| Tip | Profipaket PRIME AC |
| VDE standard | 0100 0100-600 0105 0105-100 0113 0122 0126 0413 0660 |
| Određene značajke | uklj. kovčeg uklj. softver RCD/FI test PV testni uređaj |
Opis
Opis
PROFITEST PRIME AC olakšava vašu odluku o ulaganju. S dodacima koji su savršeno prilagođeni zahtjevima, električni sustavi prema DIN VDE 0100-600, strojevi i sustavi prema VDE 0113-1, kombinacije niskonaponskih sklopnih uređaja prema VDE 0660-600-1, PV sustavi prema VDE 0126-23 i E- Punionice testirane su u skladu sa standardima VDE 0122-1.
Inovativan i sveobuhvatan koncept rada
Brzi pristup funkcijama mjerenja i testiranja pomoću rotirajućih prekidača i funkcijskih tipki
Jednostavan za korištenje
Bez dugotrajnog ponovnog spajanja mjernih kabela, bez zamjene mjernih kabela zahvaljujući kodiranim utikačima
Suvremeno upravljanje podacima
Sveobuhvatni koncept upravljanja podacima u kombinaciji s korisničkim softverom, uključujući upravljanje klijentima i izmjerenim vrijednostima, testne sekvence, bilježenje
Jedinstven koncept skladištenja
Izrada struktura sustava - kupac, sustav, stroj, distributer, RCD, IMD, RCM, strujni krugovi, elektrode za uzemljenje, tračnica za izjednačavanje potencijala, oprema i pojedinačne mjerne točke
Funkcija PUSH PRINT
Slanje izmjerene vrijednosti putem Bluetootha / USB-a nakon završetka mjerenja
Testne sekvence
Izrada pojedinačnih test sekvenci za brzo i sigurno testiranje strojeva i sustava
Univerzalno sučelje
Dvosmjerna razmjena podataka (USB), veza skenera barkoda i senzora temperature i vlage (RS232), Bluetooth/USB: funkcija push-print
Svestrana primjena
Mjerenje i testiranje postalo je jednostavno zahvaljujući sveobuhvatnom priboru i integriranoj bateriji
Robustno kućište
Kompaktna i otporna na udarce mjerna torbica s držačem za kolica za jednostavan transport
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Inovativan i sveobuhvatan koncept rada
Brzi pristup funkcijama mjerenja i testiranja pomoću rotirajućih prekidača i funkcijskih tipki
Jednostavan za korištenje
Bez dugotrajnog ponovnog spajanja mjernih kabela, bez zamjene mjernih kabela zahvaljujući kodiranim utikačima
Suvremeno upravljanje podacima
Sveobuhvatni koncept upravljanja podacima u kombinaciji s korisničkim softverom, uključujući upravljanje klijentima i izmjerenim vrijednostima, testne sekvence, bilježenje
Jedinstven koncept skladištenja
Izrada struktura sustava - kupac, sustav, stroj, distributer, RCD, IMD, RCM, strujni krugovi, elektrode za uzemljenje, tračnica za izjednačavanje potencijala, oprema i pojedinačne mjerne točke
Funkcija PUSH PRINT
Slanje izmjerene vrijednosti putem Bluetootha / USB-a nakon završetka mjerenja
Testne sekvence
Izrada pojedinačnih test sekvenci za brzo i sigurno testiranje strojeva i sustava
Univerzalno sučelje
Dvosmjerna razmjena podataka (USB), veza skenera barkoda i senzora temperature i vlage (RS232), Bluetooth/USB: funkcija push-print
Svestrana primjena
Mjerenje i testiranje postalo je jednostavno zahvaljujući sveobuhvatnom priboru i integriranoj bateriji
Robustno kućište
Kompaktna i otporna na udarce mjerna torbica s držačem za kolica za jednostavan transport
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerenje u AC/DC mrežama
- Mjerenje impedancije interne mreže i petlje kvara s visokom ispitnom strujom do 690 V AC / 800 V DC bez aktiviranja RCD tipa A i tipa B
- Mjerenje niskog oma za zaštitne vodiče i vodiče za izjednačavanje potencijala s 200 mA i automatskim mijenjanjem polariteta i 25 A
- RCD test tip A, AC, F, B, B+, EV, F-EV, F-Audio, MI, G/R, SRCD, PRCD
- E-Mobilnost: Provjera RDC-DD i RCMB
- Kombinirani RCD test sa kontinuiranim povećanjem rampe, vremena okidanja, struje okidanja
- Mjerenje izolacije do 1000 V s povećanjem rampe
- Testiranje RCM-a i IMD-a
- Mjerenje curenja i diferencijalnih struja
- Mjerenje temperature i vlage
- Mjerenje napona 1.000 V AC / DC
- Ispitivanje visokog napona 2,5 kV AC, 500 VA, standardni tijek, funkcija rampe i rad pulsiranja
- Koncept zaštite na radu za inspektore prema DIN EN 50191 i EN 61557-14 sa signalnom lampom, prekidačem za hitno isključivanje i prekidačem s ključem
- Mrežni i baterijski rad (s ograničenom funkcionalnošću)
- Bluetooth i USB sučelje
- Funkcija Push-Print – slanje izmjerene vrijednosti nakon završetka mjerenja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)