Gossen Metrawatt SECUTEST ST PRIME tester za uređaje Kalibriran po (DakkS akreditirani laboratorij (dakks)) VDE standard
- Kataloški br:
- 3312272 - 62
- Oznaka:
- M707H
- EAN:
- 4012932136531
- Kataloški br:
- 3312272 - 62
- Oznaka:
- M707H
- EAN:
- 4012932136531
Gossen Metrawatt SECUTEST ST PRIME tester za uređaje Kalibriran po (DakkS akreditirani laboratorij (dakks)) VDE standard
16,675.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16,675.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ispitivanje visokog napona do 6 kV DC
- Ispitivanje zaštitnog vodiča pomoću 200 mA AC/DC ili 25 A AC
- Automatsko navođenje operatera
- 4,3" TFT zaslon u boji visoke rezolucije
- USB sučelje za dvosmjerni prijenos podataka
- Mogućnost direktnog upravljanja preko REMOTE sučelja
- Sveobuhvatno upravljanje podacima i koncept pohrane za automatske nizove ispitivanja i pojedinačna mjerenja za do 50 000 skupova podataka
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tester za uređaje |
| Kalibriran po | DakkS akreditirani laboratorij (dakks) |
| Kategorija mjerenja | CAT II 300 V |
| Sučelja | 3x USB 2.0 |
| dim. | (D x Š x V) 24 x 29.5 x 14.5 cm |
| Težina | 6.5 kg |
| Vrsta zaštite | kućište: IP40; priključak: IP20 |
| Mjerno područje (VDE) | dodirna struja diferencijalna struja ekvivalentna odvodna struja frekvencija otpornost izolacije struja opterećenja snaga faktor snage test linija PRCD ispitivanje (2-polni, 3-polni, PRCDs, PRCDs+, PRCDk) prividna snaga zaštitni provodnik struje otpornost zaštitnog vodiča napon radna snaga |
| Širina | 29.5 cm |
| Visina | 14.5 cm |
| Dužina | 24 cm |
| Postupak ispitivanja | automatsko ručno |
| Napajanje | 230 v/ac strujno napajanje |
| Memorija (mjesta) | 50000 |
| Memorija | da |
| Tip | SECUTEST ST PRIME |
| VDE standard | 0701-0702 0751 0544 0413 |
| Određene značajke | uklj. softver RCD/FI test |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
S integriranom funkcijom HV ispitivanja, uređaj za ispitivanje koristi se u proizvodnom okruženju električne opreme. Cilj ispitivanja napona je provjeriti izolacijski kapacitet opreme kao dio rutinskih ispitivanja. Time se provjerava ispravan dizajn s obzirom na zazore i puzne staze te se također otkrivaju moguće pogreške u procesu proizvodnje. Kao kompaktan uređaj jednostavan za korištenje s integriranim unaprijed konfiguriranim sekvencama ispitivanja, SECUTEST ST PRIME pojednostavljuje radnu rutinu električara. Uz svestran raspon funkcija testiranja, novi tester sigurnosti impresionira svojim obećanjem kvalitete i nudi odgovarajuću sigurnost u budućnosti. Nije uzalud neki od uređaja iz serije SECUTEST naši korisnici koriste više od 20 godina.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Mjerenje otpora zaštitnog vodiča 200 mA AC/DC i 25 A AC (10 A AC opcijski)
- Mjerenje otpora izolacije
- Mjerenja struje curenja: struja zaštitnog vodiča, struja dodira, struja curenja uređaja, struja curenja pacijenta, struja curenja iz primijenjenog dijela
- Metoda mjerenja: Izravna metoda, metoda mjerenja zaostale struje, ekvivalentna struja curenja (alternativna metoda)
- Mjerenje napona: SELV i PELV naponi
- Mjerenje vremena okidanja PRCD-ova
- Funkcionalni test (U,I,P,S,LF,f)
- Testiranje kabela pomoću ispitnih adaptera: kontinuitet, kratki spoj, polaritet (zamjena žice)
- Mrežni priključak i ispitna utičnica sa zaštitnim kontaktom
- DB+ proširenje baze podataka
- Bluetooth (opcionalno)
- Zaslon osjetljiv na dodir (opcionalno)
- Klasa zaštite I prema EN 61140
- Kategorija mjerenja: CAT II / 300
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.