Graef CX110DE oštrilica za nož crna
- Kataloški br:
- 3591155 - 62
- EAN:
- 4.00163E+12
- Kataloški br:
- 3591155 - 62
- EAN:
- 4.00163E+12
Graef CX110DE oštrilica za nož crna
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Vrsta proizvoda | oštrilica za nož |
| dim. | (Š x V x D) 105 x 108 x 212 mm |
| Težina | 1.9 kg |
| Snaga | 75 W |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 108 mm |
| Dubina | 212 mm |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 2 | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.