Green Cell CUBE LiFePO4 specijalni akumulatori LiFePo blok plosnati utikač Li-Ion 12.8 V 7 Ah
- Kataloški br:
- 3350632 - 62
- Kataloški br:
- 3350632 - 62
Green Cell CUBE LiFePO4 specijalni akumulatori LiFePo blok plosnati utikač Li-Ion 12.8 V 7 Ah
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina | LiFePo blok |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Napon | 12.8 V |
| Kapacitet | 7 Ah |
| Određene značajke posebne baterije | plosnati utikač |
| Maks. napon | 14.6 V |
| Maks. struja punjenja | 5 A |
| Završni napon izbijanja | 9.2 V |
| Struja izbijanja (maks.) | 12 A |
| Maks. kratkoručno tekuće pražnjenje | 7 A |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Širina | 155 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 100 mm |
| Težina | 1.2 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | CUBE LiFePO4 |
| Ponovno punjenje | da |
| dim. | (Š x V x D) 155 x 100 x 100 mm |
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Moderan sustav zaštite od punjenja na negativnim temperaturama, visoka otpornost na prskanje (IP54) i integrirani inteligentni BMS sustav
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Litij željezo fosfatna baterija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.