Greisinger G1200 mjerač temperature -65 - 1200 °C Tip tipala K s površinskim senzorom
- Kataloški br:
- 3193665 - 62
- Oznaka:
- 483382+600580
- EAN:
- 4064161327501
- Kataloški br:
- 3193665 - 62
- Oznaka:
- 483382+600580
- EAN:
- 4064161327501
Greisinger G1200 mjerač temperature -65 - 1200 °C Tip tipala K s površinskim senzorom
900.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
900.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač temperature |
| Maks. temperatura | 1200 °C |
| Tip tipala | K |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 54 x 28 x 108 mm |
| Razlučivost (temperatura) | 0.1 °C |
| Određene značajke | s površinskim senzorom |
| Dužina tipala | 130 mm |
| Težina | 200 g |
| Širina | 28 mm |
| Visina | 108 mm |
| Dužina | 54 mm |
| Opskrba strujom | 2 x mignon baterija - priložena |
| Min. temperatura | -65 °C |
| Tip | G1200 |
Opis
Opis
Za brza mjerenja u kuhinji, laboratoriju, industriji, obrtu, istraživanju i nastavi i još mnogo toga. Brz i precizan: može se prilagoditi svakoj primjeni s našim širokim rasponom izmjenjivih senzora. Svi naši visokokvalitetni senzori termoparova odgovaraju najboljim termoparovima klase 1.
Površinski senzor s ručkom. 2 NiCr-Ni spiralne opruge u keramičkoj cijevi. Silikonski kabel od 1 m
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Površinski senzor s ručkom. 2 NiCr-Ni spiralne opruge u keramičkoj cijevi. Silikonski kabel od 1 m
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Brzo: 3 mjerenja u sekundi
- Moderno i funkcionalno kućište - džepne veličine
- Idealno za bušenje i površinska mjerenja
- Zaslon u 3 retka / zaslon iznad glave pritiskom na gumb
- Pozadinsko osvjetljenje
- Visoka rezolucija i točnost
- Prvoklasna kompenzacija termoelementom
- Može se kalibrirati / pratiti
- Robusna, dugotrajna baterija
- Mjerna glava sa spiralnim oprugama u keramičkoj cijevi, nazivna duljina 130 mm, Ø 8 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.