GYS K25 rezač plazmom 10 - 25 A
- Kataloški br:
- 3020935 - 62
- Oznaka:
- 68063
- EAN:
- 3154020068063
- Kataloški br:
- 3020935 - 62
- Oznaka:
- 68063
- EAN:
- 3154020068063
GYS K25 rezač plazmom 10 - 25 A
3,350.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,350.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rezač plazmom |
| Struja zavarivanja (min.) | 10 A |
| Struja zavarivanja (maks.) | 25 A |
| Struja zavarivanja (Područje) | 10 - 25 A |
| Osiguranje | 16 A |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 410 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 360 mm |
| dim. | (D x Š x V) 410 x 200 x 360 mm |
| Težina | 15 kg |
Opis
Opis
Uređaj za plazma rezanje EASYCUT K25 s integriranim kompresorom namijenjen je za rezanje metala do 8 mm debljine i prikladan je za rad na otvorenom. Paljenje bez visoke frekvencije. Vanjski dovod komprimiranog zraka nije potreban jer je kompresor ugrađen. To osigurava neograničenu fleksibilnost, posebno kada se koristi na gradilištima. Pilot luk se pali bez dodirivanja obratka. Ovim procesom paljenja bez visoke frekvencije izbjegavaju se elektromagnetske smetnje u okolini (radio, mobitel, računalo, medicinski uređaji itd.).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Plamen za rezanje TPT25 od 4 m sa sigurnosnim prekidačem koji sprječava slučajno. Spriječeno pokretanje plazma rezača
- Plamenik i stezaljka za uzemljenje mogu se ukloniti radi lakšeg transporta
- Integrirani kompresor (razina buke 60/70 dB)
- Povećana zaštita za rad na generatore i prenapone do 400 volti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.