GYS USB-LADEGERÄT 15W USB punjač 15 W USB-A, USB-C® crna unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3473248 - 62
- Oznaka:
- 87101
- EAN:
- 3154020087101
- Kataloški br:
- 3473248 - 62
- Oznaka:
- 87101
- EAN:
- 3154020087101
GYS USB-LADEGERÄT 15W USB punjač 15 W USB-A, USB-C® crna unutrašnje područje
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- USB punjač od 15 W savršen je dodatak za punjenje uređaja na baterije poput tableta,
- Za učinkovito punjenje pametnih telefona ili pojačivača napajanja. Njegov USB-C izlaz, univerzalni standard, odgovara
- većini uređaja, nudeći tako optimalnu povezivost.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 15 W |
| Ulazni napon | 100 V240 V |
| Ulazni napon | 100 – 240 V |
| Izlazi | USB-A USB-C® |
| Tip | USB-LADEGERÄT 15W |
| Boja | crna |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
Opis
Opis
Ulaz
100-240 V
Izlaz
USB-A: 5 V 2,4 A
USB-C: 5 V 3 A
USB-C + USB-A: 5 V 3 A
Maks. izlazna snaga
15 W
- Uređaj je u skladu s europskim direktivama
Ovaj tekst je strojno preveden.
100-240 V
Izlaz
USB-A: 5 V 2,4 A
USB-C: 5 V 3 A
USB-C + USB-A: 5 V 3 A
Maks. izlazna snaga
15 W
- Uređaj je u skladu s europskim direktivama
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Uređaj je namijenjen za unutarnju upotrebu. Ne smije biti izložen kiši.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)