Hager BRA08029016 zidni nadžbukni kanal gornji dio (D x Š) 2000 mm x 80 mm 2 m bijela
- Kataloški br:
- 2815578 - 62
- Oznaka:
- BRA08029016
- EAN:
- 4012740018968
- Kataloški br:
- 2815578 - 62
- Oznaka:
- BRA08029016
- EAN:
- 4012740018968
Hager BRA08029016 zidni nadžbukni kanal gornji dio (D x Š) 2000 mm x 80 mm 2 m bijela
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Komponenta | gornji dio |
| Sadržaj | 2 m |
| Boja | bijela |
| dim. | (D x Š) 2000 mm x 80 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 80 mm |
| Colour | White |
| Width | 80 |
| Model | Smooth |
| Halogen free | TRUE |
| RAL-number | 9016 |
| Surface protection | Coated |
| Material quality | Other |
| Length | 2000 m |
| Material | Aluminium |
| Mounting method cover | Inner lying |
| With protective foil | TRUE |
| Vrsta proizvoda | zidni nadžbukni kanal |
Opis
Opis
Gornji dio zidnog kanala za BRA s gornjim dijelom širine 80 mm od aluminija u bijeloj boji. Aluminijski gornji dio kanala, može se učvrstiti, unutarnji, za sustav elektroinstalacijskih kanala dado prema DIN EN 50085-1 kao parapetni kanal za ugradnju uređaja. Spoj za izjednačavanje potencijala između gornjeg i donjeg dijela kanala jednostavno se učvrsti bez dodatnih dodataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.