Hager LE1825 osigurač diazed Veličina osigurača = D02 25 A 400 V 10 St.
- Kataloški br:
- 2816767 - 62
- Oznaka:
- LE1825
- EAN:
- 3250614124068
- Kataloški br:
- 2816767 - 62
- Oznaka:
- LE1825
- EAN:
- 3250614124068
Hager LE1825 osigurač diazed Veličina osigurača = D02 25 A 400 V 10 St.
27.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 25 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 25 A |
| Sadržaj | 10 St. |
| Veličina osigurača | D02 |
| Nazivni napon | 400 V |
| Rated current | 25 A |
| Rated voltage | 400 V |
| Colour code | Yellow |
| Construction size | D02 |
| Utilization category according to IEC 60269 | Other |
| Vrsta proizvoda | osigurač diazed |
Opis
Opis
Osigurač D02 E18 25A 400V gG s indikatorom, nazivni napon 400 V, 250 V
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.