Hager LF1501507030 kabelska kanalica (D x Š x V) 2000 x 15 x 15 mm 2 m siva
- Kataloški br:
- 2814498 - 62
- Oznaka:
- LF1501507030
- EAN:
- 4012740140034
- Kataloški br:
- 2814498 - 62
- Oznaka:
- LF1501507030
- EAN:
- 4012740140034
Hager LF1501507030 kabelska kanalica (D x Š x V) 2000 x 15 x 15 mm 2 m siva
7.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelska kanalica |
| Sadržaj | 2 m |
| Boja | siva |
| dim. | (D x Š x V) 2000 x 15 x 15 mm |
| Dužina | 2000 mm |
| Širina | 15 mm |
| Visina | 15 mm |
| Colour | Grey |
| Width | 15 |
| Halogen free | FALSE |
| Height | 15 mm |
| RAL-number | 7030 |
| Surface protection | Untreated |
| Material quality | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Length | 2000 m |
| Material | Plastic |
| Type of fastening | Bottom perforation |
| Number of permanent partitions | 0 |
| Number of plug-in partitions | 0 |
| With cable fixing clip | FALSE |
| With duct connector | FALSE |
| Usable cross section | 150 mm² |
| With protective foil | FALSE |
| Delivery on roll | FALSE |
| Transparent | FALSE |
| Suitable for circuit integrity | FALSE |
Opis
Opis
Kanal za provođenje kabela od PVC-a LF 15x15mm kameno sivi. Sustav elektroinstalacijskih kanala Kabelska instalacija izrađena od plastike prema DIN EN 50085-1 za polaganje kabela. Podnožje/gornji dio kanala s prethodno izbušenim rupama u podnožju na udaljenosti od 125 mm, od veličine 30 x 30 mm s predmontiranim spojnicama za jednostavno poravnanje s montažom od strane jednog čovjeka i od veličine 30 x 60 mm predmontiranim podesivim pričvrsnim kopčama . Napomena: Mjere zvučne izolacije i zaštite od požara moraju biti izvedene stručno.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)