Hager US41A5 bijela kom.
- Kataloški br:
- 3197084 - 62
- Oznaka:
- US41A5
- EAN:
- 3250616291928
- Kataloški br:
- 3197084 - 62
- Oznaka:
- US41A5
- EAN:
- 3250616291928
Hager US41A5 bijela kom.
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 250 x 600 x 56 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| Širina | 250 mm |
| Visina | 600 mm |
| Dubina | 56 mm |
| Težina | 0 |
| Colour | White |
| Width | 250 |
| Height | 600 mm |
| Depth | 56 mm |
| Number of rows | 4 |
| Material | Plastic |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Transparent | FALSE |
Opis
Opis
Poklopac za zaštitu od dodira, universN, 600x250mm, 4x 12PLE, razmak utora 125mm. Zamjenski artikl, za naknadnu ugradnju u niskonaponski distribucijski sustav do 1600A, nazivni napon 3AC 690 V / 50Hz. Poklopci za zaštitu od dodira koji se mogu zatvoriti kao standard, ojačani tehnologijom unutarnjeg pritiska plina, svaki s četiri vijka za brzo otpuštanje. Odobrenje VDE simbola prema DIN EN 61439-1/-2/-3 (VDE 0660 dio 600-1/-2/-3), standard dimenzija: DIN 43870.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.