Halder SUPERCRAFT 3508.080 zamjenska glava tvrdo 195 g 82 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3342334 - 62
- Oznaka:
- 3508080
- EAN:
- 4030618301967
- Kataloški br:
- 3342334 - 62
- Oznaka:
- 3508080
- EAN:
- 4030618301967
Halder SUPERCRAFT 3508.080 zamjenska glava tvrdo 195 g 82 mm 1 kom.
51.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
51.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SUPERCRAFT udarni uložak od poliamida
- Bijela.
- teško.
- Vrlo otporan na habanje.
- Nema pucanja čak ni na temperaturama ispod nule.
- Otporan na ulja i masti.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zamjenska glava |
| Posebne značajke | tvrdo |
| Težina | 195 g |
| Dužina | 82 mm |
| Promjer | 80 mm |
| Materijal (Glava) | poliamid |
| Širina | 82 mm |
| Visina | 35 mm |
Opis
Opis
Poliamidni umeci (serija 3508) su vrlo tvrdi s tvrdoćom od cca 73 Shore D. Ovi bijeli poliamidni umetci nude izvanredna svojstva udarca i omogućuju maksimalnu čvrstoću s najvećom dugovječnošću. Izrađene su od ekstrudiranog, izrazito homogenog materijala. U usporedbi s umetcima od brizgane plastike, znatno su otporniji na habanje i elastičniji te se ne pucaju čak ni na temperaturama ispod ništice. Oni mogu izdržati velike udarne sile čekića s mekom površinom bez trzaja. Također su otporni na ulje i masnoću i koriste se u SUPERCRAFT čekićima s mekom površinom, SUPERCRAFT maljevima, bušilicama i udarcima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)