Hama 00116077 razdjelna letva s prekidačem bijela utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3553531 - 62
- Oznaka:
- 116077
- EAN:
- 4047443502780
- Kataloški br:
- 3553531 - 62
- Oznaka:
- 116077
- EAN:
- 4047443502780
Hama 00116077 razdjelna letva s prekidačem bijela utičnica 1 kom.
37.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Višestruka utičnica za spajanje do tri električna uređaja
- Integrirana prenaponska zaštita štiti od naponskih skokova, statičkog pražnjenja i neizravnih udara groma.
- S poboljšanom zaštitom od kontakta kako bi se spriječio nenamjerni kontakt.
- Crvena LED lampica: Zaštita od prenapona je zajamčena.
- Neosvijetljena, dvopolna sklopka za uključivanje/isključivanje, idealna za isključivanje nekorištenih i uređaja u stanju pripravnosti.
- 3 utičnice sa zaštitnim kontaktom
- Umetci nasadnih ključeva zakrenuti za 45°
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva s prekidačem |
| Određene značajke letve s utičnicama | s prekidačem zaštita od prenapona dječja zaštita |
| Utičnice | 3 |
| Duljina kabela | 1.4 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Materijal | polikarbonat |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Boja | bijela |
| Širina | 207 mm |
| Visina | 42 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Letva s utičnicama
- Uputstva za korištenje
Komentar
Ako se indikatorska lampica prenaponske zaštite (crvena LED dioda) ne upali nakon uključivanja, funkcija prenaponske zaštite više nije ispravna. Povezani uređaji više nisu zaštićeni. Ako se indikatorska lampica zaštitnog vodiča (zelena LED dioda) ne upali nakon uključivanja, utičnica na koju je spojen produžni kabel nije uzemljena – nemojte spajati daljnje uređaje na utičnicu i obratite se kvalificiranom električaru.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)