Hama torba za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 43,9 cm (17,3") crna
- Kataloški br:
- 3533584 - 62
- Oznaka:
- 231020
- EAN:
- 4047443545435
- Kataloški br:
- 3533584 - 62
- Oznaka:
- 231020
- EAN:
- 4047443545435
Hama torba za prijenosno računalo Prikladno za maksimum: 43,9 cm (17,3") crna
58.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Idealna za ured, sveučilište ili u pokretu u gradu, ova elegantna torba za prijenosno računalo nudi praktičan transport, sigurnu pohranu i zaštitu od prljavštine, ogrebotina i vlage za vaše prijenosno računalo i pribor.
- Ugodan, šareni materijal
- Zatvarač na prednjoj strani
- Neutralni dizajn čini je idealnom torbom za prijenosno računalo za muškarce i žene.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 43,9 cm (17,3") |
| Unutaršnja širina | 435 mm |
| Unutaršnja visina | 330 mm |
| Unutaršnja dubina | 50 mm |
| Širina | 460 mm |
| Visina | 350 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Određene značajke | s remenom za nošenje |
| Materijal | poliester |
| Težina | 410.00 g |
| Boja | crna |
| Izvedba | toploader |
| dim. | (Š x V x D) 460 x 350 x 65 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Jede Marke |
| Kompatibilni uređaji | univerzalan |
| Pogodno za | 43,9 cm (17,3") |
| Kapacitet | 8 l |
| 1 | |
| da | |
| 435 x 50 x 330 mm | |
| 1 | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Idealna za ured, sveučilište ili u pokretu u gradu, ova elegantna torba za prijenosno računalo nudi praktičan transport, sigurnu pohranu i zaštitu od prljavštine, ogrebotina i vlage za vaše prijenosno računalo i pribor.
Odjeljak za prijenosno računalo
Pretinac za prijenosno računalo za zaštićeni transport
Struktura organizatora unutra
Pratite sve u svojoj torbi za prijenosno računalo: Organizator unutar poslovne torbe za pregledno pohranjivanje pribora.
Prostran prednji džep
Prostran prednji džep za dodatne dodatke ili osobne predmete
Podesivi remen za rame
Naramenica podesiva po duljini
Obložene ručke
Praktične ručke s tkaninom za udoban osjećaj.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Odjeljak za prijenosno računalo
Pretinac za prijenosno računalo za zaštićeni transport
Struktura organizatora unutra
Pratite sve u svojoj torbi za prijenosno računalo: Organizator unutar poslovne torbe za pregledno pohranjivanje pribora.
Prostran prednji džep
Prostran prednji džep za dodatne dodatke ili osobne predmete
Podesivi remen za rame
Naramenica podesiva po duljini
Obložene ručke
Praktične ručke s tkaninom za udoban osjećaj.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 torba za laptop "Genova"
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.