Harting 09032966825222 opružna letva Broj redova 3 kom.
- Kataloški br:
- 3000323 - 62
- Oznaka:
- 9.03297E+12
- EAN:
- 2050009644826
- Kataloški br:
- 3000323 - 62
- Oznaka:
- 9.03297E+12
- EAN:
- 2050009644826
Harting 09032966825222 opružna letva Broj redova 3 kom.
17.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 96
- Broj redova 3
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | opružna letva |
| Konstrukcija | ravan |
| Ukupan broj polova | 96 |
| Broj redova | 3 |
| RM | 2.54 mm |
| Priključak | lem |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 09032966825222 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Tip | 09 03 296 6825 222 |
| Prolazni otpor | 20 mΩ |
| Izolacijski otpor | 1011 Ω |
| Duljina utikača | 4.5 mm |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 96 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -55-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Length pin | 4.5 mm |
| Modular spacing connections | 2.54 mm |
| Number of plug-in contact rows | 3 |
| Modular spacing contacts | 2.54 mm |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Angle PCB/contact | 90° (upwards vertical) |
| Type of PCB fastening | Flange |
| Rated current In | 2 A |
Opis
Opis
Ženski konektor, valovito lemljeni spoj, nazivna struja: 2 A, kontakti: 96, ravno, legura bakra
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.