Harting 09032966850222 opružna letva Broj redova 3 kom.
- Kataloški br:
- 2999430 - 62
- Oznaka:
- 9.03297E+12
- EAN:
- 2050009638733
- Kataloški br:
- 2999430 - 62
- Oznaka:
- 9.03297E+12
- EAN:
- 2050009638733
Harting 09032966850222 opružna letva Broj redova 3 kom.
16.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 96
- Broj redova 3
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | opružna letva |
| Konstrukcija | ravan |
| Ukupan broj polova | 96 |
| Broj redova | 3 |
| RM | 2.54 mm |
| Priključak | pritiskanje |
| Boja | svijetlosiva (RAL 7035) |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 09032966850222 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Tip | 09 03 296 6850 222 |
| Prolazni otpor | 20 mΩ |
| Izolacijski otpor | 1011 Ω |
| Duljina utikača | 4.5 mm |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 96 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -40-105 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Press-in connection |
| Material of contact surface | Other |
| Length pin | 4.5 mm |
| Modular spacing connections | 2.54 mm |
| Number of plug-in contact rows | 3 |
| Suitable for PCB thickness | 1.6 mm |
| Modular spacing contacts | 2.54 mm |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Angle PCB/contact | 90° (upwards vertical) |
| Type of PCB fastening | Flange |
| Rated current In | 2 A |
Opis
Opis
Ženski konektor, press-fit spoj, nazivna struja: 2 A, kontakti: 96, ravno, legura bakra, plemeniti metal preko Ni na strani utikača, Ni na strani priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.