Harting 09062032811 opružna letva Broj redova 1 kom.
- Kataloški br:
- 2999968 - 62
- Oznaka:
- 9062032811
- EAN:
- 2050009644116
- Kataloški br:
- 2999968 - 62
- Oznaka:
- 9062032811
- EAN:
- 2050009644116
Harting 09062032811 opružna letva Broj redova 1 kom.
15.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
15.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 3
- Broj redova 1
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | opružna letva |
| Konstrukcija | ravan |
| Ukupan broj polova | 3 |
| Broj redova | 1 |
| RM | 5.08 mm |
| Priključak | lem |
| Boja | kremen-siva (RAL 7032) |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 09062032811 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Tip | 09 06 203 2811 |
| Prolazni otpor | 8 mΩ |
| Izolacijski otpor | 1012 Ω |
| Duljina utikača | 4 mm |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 3 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -55-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Length pin | 4 mm |
| Modular spacing connections | 5.08 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Modular spacing contacts | 5.08 mm |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Angle PCB/contact | 90° (upwards vertical) |
| Type of PCB fastening | Flange |
| Rated current In | 15 A |
Opis
Opis
Ženski konektor, veza valovitog lemljenja, nazivna struja: 15 A, kontakti: 3, ravni, legura bakra, posrebreni na strani utikača, Sn preko Ni na strani priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.