Harting 09181249622 utični konektor za tiskanu pločicu Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 24 Broj redova: 2 kom.
- Kataloški br:
- 3000944 - 62
- Oznaka:
- 9181249622
- EAN:
- 2050009651039
- Kataloški br:
- 3000944 - 62
- Oznaka:
- 9181249622
- EAN:
- 2050009651039
Harting 09181249622 utični konektor za tiskanu pločicu Raster: 2.54 mm Ukupan broj polova: 24 Broj redova: 2 kom.
4.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 24
- Broj redova 2
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravan |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| RM | 2.54 mm |
| Broj redova | 2 |
| Ukupan broj polova | 24 |
| Nazivna struja | 2.6 A |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem spoj stezaljke za rezanje |
| Tip | 09 18 124 9622 |
| Proizvođač-br. dijela | 09181249622 |
| Boja | siva |
| Prolazni otpor | ≤ 35 mΩ |
| Izolacijski otpor | 109 Ω |
| Duljina utikača | 2.9 mm |
| Type of connection | Printed circuit board to cable |
| Housing colour | Grey |
| Number of poles | 24 |
| Operating temperature | -55-105 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Length pin | 2.9 mm |
| Modular spacing connections | 2.54 mm |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Modular spacing contacts | 1.27 mm |
| Material insulation body | Thermoplastic |
| Angle PCB/contact | 90° (upwards vertical) |
| Type of PCB fastening | Other |
| Rated current In | 2.6 A |
Opis
Opis
PCB konektor, lemljeni priključak, IDC izolacijski pomak spoja, nazivna struja: 2,6 A, termoplastični kalupni materijal (PBT), siva, kontakti: 24
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.