HARTING 09200162816 muški umetak 32 vijak kom.
- Kataloški br:
- 3007994 - 62
- Oznaka:
- 9200162816
- EAN:
- 2050009721268
- Kataloški br:
- 3007994 - 62
- Oznaka:
- 9200162816
- EAN:
- 2050009721268
HARTING 09200162816 muški umetak 32 vijak kom.
86.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
86.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | muški umetak |
| Boja | kremen-siva (RAL 7032) |
| Priključak | vijak |
| Broj polova | 32 |
| Ukupan broj polova | 32 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Rated voltage | 250 V |
| With wire protection | TRUE |
| Number of poles | 32 |
| Contact type | Bus |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 4 kV |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Pollution degree | 3 |
| Contact insert without contacts | FALSE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.75-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.75-2.5 mm² |
| With protective conductor | TRUE |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 16 A |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
| Number of power contacts | 32 |
Opis
Opis
Umetci, vijčani spoj, utičnica, polikarbonat (PC), RAL 7032 (šljunčano siva), nazivna struja: 16 A, veličina: 32 A, kontakti: 32
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.