HARTING 09352310421 komplet utičnih konektora Ukupan broj polova: 5 kom.
- Kataloški br:
- 3001302 - 62
- Oznaka:
- 9352310421
- EAN:
- 2050009654931
- Kataloški br:
- 3001302 - 62
- Oznaka:
- 9352310421
- EAN:
- 2050009654931
HARTING 09352310421 komplet utičnih konektora Ukupan broj polova: 5 kom.
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 09 35 231 0421 |
| Vrsta proizvoda | komplet utičnih konektora |
| Ukupan broj polova | 5 |
| Priključak | krimpanje |
| Sadržaj | 1 St. |
| Nazivna struja | 16 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 16 A |
| Nazivni napon | 690 V |
| Materijal kućišta | umjetna masa ojačana staklenim vlaknima, otporna na udare |
| Proizvođač-br. dijela | 09352310421 |
| Broj polova | 5 |
| Vrsta zaštite | IP65 IP67 |
| Type of locking | Push Pull |
| Rated voltage | 690 V |
| Number of poles | 5 |
| Contact type | Other |
| Housing material | Plastic |
| Coating housing | Other |
| Operating temperature | -40-70 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.25-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.25-2.5 mm² |
| Degree of protection (IP), mounted | IP65 |
| With protective conductor | FALSE |
| Material insulation body | Other |
| Material contact | Other |
| Position cable feed | Other |
| Rated current In | 16 A |
Opis
Opis
Konektori, setovi konektora, crimp spoj, nazivna struja: 16 A, kontakti: 5, posrebreni, PushPull, opseg stezanja: 6,5 ... 9,5 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.