HARTING 09360242701 utični konektor 24 vijak kom. Piece
- Kataloški br:
- 3007991 - 62
- Oznaka:
- 9360242701
- EAN:
- 5713140054998
- Kataloški br:
- 3007991 - 62
- Oznaka:
- 9360242701
- EAN:
- 5713140054998
HARTING 09360242701 utični konektor 24 vijak kom. Piece
89.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Piece |
| Vrsta proizvoda | utični konektor |
| Boja | kremen-siva (RAL 7032) |
| Priključak | vijak |
| Broj polova | 24 |
| Ukupan broj polova | 24 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Rated voltage | 90 V |
| With wire protection | FALSE |
| Number of poles | 24 |
| Contact type | Bus |
| Operating temperature | -20-40 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Type of electric connection | Screw connection |
| Material of contact surface | Silver |
| Contact insert without contacts | FALSE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.75-2.5 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.75-2.5 mm² |
| With protective conductor | TRUE |
| Material contact | Other copper alloys |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 16 A |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
| Number of power contacts | 24 |
Opis
Opis
Umetci, vijčani spoj, utičnica, polikarbonat (PC), RAL 7032 (šljunčano siva), nazivna struja: 16 A, veličina: 24 B, kontakti: 24
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.