HARTING 09380123102 muški umetak 12 krimpanje kom.
- Kataloški br:
- 3007806 - 62
- Oznaka:
- 9380123102
- EAN:
- 2050009718411
- Kataloški br:
- 3007806 - 62
- Oznaka:
- 9380123102
- EAN:
- 2050009718411
HARTING 09380123102 muški umetak 12 krimpanje kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | muški umetak |
| Boja | kremen-siva (RAL 7032) |
| Priključak | krimpanje |
| Broj polova | 12 |
| Ukupan broj polova | 12 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Rated voltage | 690 V |
| With wire protection | FALSE |
| Number of poles | 12 |
| Contact type | Bus |
| Operating temperature | -40-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Rated surge voltage | 8 kV |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Other |
| Pollution degree | 3 |
| Contact insert without contacts | FALSE |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 10-25 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 10-25 mm² |
| With protective conductor | TRUE |
| Material contact | Other |
| Material connector insert | Thermoplastic |
| Rated current In | 100 A |
| Material of contact insert | Thermoplastic |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
| Number of power contacts | 12 |
Opis
Opis
Umetci, crimp spoj, utičnica, polikarbonat (PC), RAL 7032 (šljunčano siva), nazivna struja: 100 A, veličina: 24 B, kontakti: 12
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.