HARTING 09452812561 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova: 8 kom.
- Kataloški br:
- 3008703 - 62
- Oznaka:
- 9452812561
- EAN:
- 2050009728564
- Kataloški br:
- 3008703 - 62
- Oznaka:
- 9452812561
- EAN:
- 2050009728564
HARTING 09452812561 utični konektor za tiskanu pločicu Ukupan broj polova: 8 kom.
16.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 09 45 281 2561 |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za tiskanu pločicu |
| Ukupan broj polova | 8 |
| Priključak | lem |
| Boja | siva |
| Sadržaj | 1 St. |
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Nazivni napon | 50 V/AC60 V/DC |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Proizvođač-br. dijela | 09452812561 |
| Broj polova | 8 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 8 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -40-85 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Nickel/gold |
| Material insulation body | Liquid crystal polymer |
| Angle PCB/contact | Other |
| Type of PCB fastening | Other |
| Rated current In | 1.5 A |
Opis
Opis
PCB konektor, vodoravni, lemljeni spoj, nazivna struja: 1,5 A, kontakti: 8 + 2x GND, legura bakra
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.