HARTING 10361080007 komplet utičnih konektora Ukupan broj polova: 8 kom.
- Kataloški br:
- 3001400 - 62
- Oznaka:
- 10361080007
- EAN:
- 2050009655914
- Kataloški br:
- 3001400 - 62
- Oznaka:
- 10361080007
- EAN:
- 2050009655914
HARTING 10361080007 komplet utičnih konektora Ukupan broj polova: 8 kom.
245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 10 36 108 0007 |
| Vrsta proizvoda | komplet utičnih konektora |
| Ukupan broj polova | 8 |
| Priključak | Han-Quick Lock® |
| Sadržaj | 1 St. |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Nazivni napon | 90 V |
| Materijal kućišta | cink lijevani |
| Proizvođač-br. dijela | 10361080007 |
| Broj polova | 8 |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Izvedba | ravni kabelski ulaz |
| Type of locking | Single locking lever |
| Rated voltage | 90 V |
| Number of conduit inlets | 1 |
| Number of poles | 8 |
| Housing material | Zinc |
| Coating housing | Powder coating |
| Operating temperature | -20-40 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | V0 |
| Type of electric connection | Spring clamp connection |
| Material of contact surface | Other |
| With protective conductor | FALSE |
| Material insulation body | Polycarbonate (PC) |
| Material contact | Other |
| Rated current In | 10 A |
Opis
Opis
Setovi konektora, kompletan set, Han-Quick Lock priključak, nazivna struja: 10 A, kontakti: 8, veličina: 3 A, uzdužni nosač, ravan ulaz kabela
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.