HARTING 14020221404000 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 crna kom.
- Kataloški br:
- 3003631 - 62
- Oznaka:
- 1.40202E+13
- EAN:
- 2050009677879
- Kataloški br:
- 3003631 - 62
- Oznaka:
- 1.40202E+13
- EAN:
- 2050009677879
HARTING 14020221404000 stezaljka za tiskane ploče Broj polova (broj) 2 crna kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 14 02 022 1404 000 |
| Vrsta proizvoda | stezaljka za tiskane ploče |
| RM | 7.5 mm |
| Broj redova | 1 |
| Broj polova | 2 |
| Dužina skidanja izolacije (min.) | 5.5 mm |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 6.5 mm |
| Nazivna struja | 17.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 17.5 A |
| AWG maks. | 12 |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Boja | crna |
| Proizvođač-br. dijela | 14020221404000 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Nazivni napon | 400 V |
| Type of connection | Printed circuit board to cable |
| Housing colour | Other |
| Rated voltage | 400 V |
| Number of poles | 2 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -40-110 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Rated surge voltage | 6 kV |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Modular spacing connections | 7.5 mm |
| Number of plug-in contact rows | 1 |
| Material insulation body | Polyamide (PA) |
| Angle PCB/contact | Other |
| Type of PCB fastening | Other |
| Rated current In | 17.5 A |
Opis
Opis
PCB stezaljka, horizontalna, vijčani spoj, nazivna struja: 17,5 A, kontakti: 2, legura bakra, Sn preko Ni na strani utikača, Sn preko Ni na strani priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.