Harting 15110122601000 višepolni muški konektor Broj redova 2 280 St.
- Kataloški br:
- 3002320 - 62
- Oznaka:
- 1.51101E+13
- EAN:
- 2050009665111
- Kataloški br:
- 3002320 - 62
- Oznaka:
- 1.51101E+13
- EAN:
- 2050009665111
Harting 15110122601000 višepolni muški konektor Broj redova 2 280 St.
1,915.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,915.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 12
- Broj redova 2
- Content 280 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | višepolni muški konektor |
| Konstrukcija | ravan |
| Ukupan broj polova | 12 |
| Broj redova | 2 |
| RM | 1.27 mm |
| Priključak | SMT |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 15110122601000 |
| Sadržaj | 280 St. |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Tip | 15 11 012 2601 000 |
| Prolazni otpor | 25 mΩ |
| Izolacijski otpor | 109 Ω |
| Type of connection | Printed circuit board to cable |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 12 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -55-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Modular spacing connections | 1.27 mm |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Modular spacing contacts | 1.27 mm |
| Material insulation body | Liquid crystal polymer |
| Angle PCB/contact | 90° (upwards vertical) |
| Type of PCB fastening | Other |
Opis
Opis
Muški konektor, spoj za lemljenje reflowom (SMT), kontakti: 12, ravni, legura bakra, plemeniti metal preko Ni na strani priključka, Sn preko Ni na strani priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.