Harting 15250322601000 opružna letva Broj redova 2 560 St.
- Kataloški br:
- 2999656 - 62
- Oznaka:
- 1.52503E+13
- EAN:
- 2050009640996
- Kataloški br:
- 2999656 - 62
- Oznaka:
- 1.52503E+13
- EAN:
- 2050009640996
Harting 15250322601000 opružna letva Broj redova 2 560 St.
4,730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 32
- Broj redova 2
- Content 560 St.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | opružna letva |
| Konstrukcija | pod kutom |
| Ukupan broj polova | 32 |
| Broj redova | 2 |
| RM | 1.27 mm |
| Priključak | SMT |
| Materijal kućišta | PA |
| Proizvođač-br. dijela | 15250322601000 |
| Sadržaj | 560 St. |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Tip | 15 25 032 2601 000 |
| Prolazni otpor | 25 mΩ |
| Izolacijski otpor | 109 Ω |
| Housing colour | Other |
| Number of poles | 32 |
| Contact type | Other |
| Operating temperature | -55-125 °C |
| Inflammability class of insulation material according to UL94 | Other |
| Type of electric connection | Soldering connection |
| Material of contact surface | Tin |
| Modular spacing connections | 1.27 mm |
| Number of plug-in contact rows | 2 |
| Modular spacing contacts | 1.27 mm |
| Material insulation body | Liquid crystal polymer |
| Angle PCB/contact | 0°/180° (horizontal) |
| Type of PCB fastening | Other |
Opis
Opis
Ženski konektor, spoj za lemljenje reflowom (SMT), kontakti: 32, kutni, legura bakra, plemeniti metal preko Ni na strani utikača, Sn preko Ni na strani priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.