HARTING 21038811405 kabelski konektor Ukupan broj polova: 4 kom.
- Kataloški br:
- 3000813 - 62
- Oznaka:
- 21038811405
- EAN:
- 2050009649722
- Kataloški br:
- 3000813 - 62
- Oznaka:
- 21038811405
- EAN:
- 2050009649722
HARTING 21038811405 kabelski konektor Ukupan broj polova: 4 kom.
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | 21 03 881 1405 |
| Vrsta proizvoda | kabelski konektor |
| Ukupan broj polova | 4 |
| Priključak | krimpanje |
| Sadržaj | 1 St. |
| Lokot | Vijčana brava |
| Kabel-Ø do | 8.8 mm |
| Promjer kabela od | 5.7 mm |
| Materijal kućišta | cink lijevani |
| Proizvođač-br. dijela | 21038811405 |
| Područje kabelskog Ø | 5.7 - 8.8 mm |
| Broj polova | 4 |
| Type of locking | Gland nut |
| Screened | TRUE |
| Housing material | Zinc |
| Coating housing | Other |
| Ambient temperature | -40-85 °C |
| Type of electric connection | Crimp connection |
| Material of contact surface | Other |
| Overvoltage category | III |
| Connectable conductor cross section solid-core | 0.13-0.82 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand with cable end sleeve | 0.13-0.82 mm² |
| Connectable conductor cross section fine-strand without cable end sleeve | 0.13-0.82 mm² |
| Connectable conductor cross section multi-wired | 0.13-0.82 mm² |
| Degree of protection (IP), mounted | IP65/IP67 |
| Rated current In | 4 A |
| For cable outer diameter | 5.7-8.8 mm |
| Min. number of insertion cycles | 500 |
Opis
Opis
Kabelski konektor, ravni, pin, D kodiranje, crimp spoj, tekući kristalni polimer (LCP), kontakti: 4, presjek vodiča: 0,13...0,82 mm²
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.