HARTING 61 03 001 0010 61030010010 cink lijevani kom.
- Kataloški br:
- 3003876 - 62
- Oznaka:
- 61030010010
- EAN:
- 2050009680329
- Kataloški br:
- 3003876 - 62
- Oznaka:
- 61030010010
- EAN:
- 2050009680329
HARTING 61 03 001 0010 61030010010 cink lijevani kom.
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- cink lijevani
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal kućišta | cink lijevani |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 61030010010 |
| Širina | 31 mm |
| Visina | 14.8 mm |
| Dužina | 36.9 mm |
| Tip | 61 03 001 0010 |
| Vrsta zaštite | IP30 |
| Type of locking | Screw |
| Cable entry | Straight |
| Two-part | FALSE |
| Material | Metal |
| Separable | FALSE |
Opis
Opis
Školjkasto kućište, s unutarnjim uzemljenjem, veličina: D-Sub 1, rebrasti navoj 4-40 UNC, ravni kabelski uvod, 1x, materijal kućišta: lijevani cink
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.