Hazet 191T-5/51 univerzalno torba za alat sa sadržajem (D x Š x V) 450 x 200 x 180 mm
- Kataloški br:
- 3557813 - 62
- Oznaka:
- 191T-5/51
- EAN:
- 4000896275359
- Kataloški br:
- 3557813 - 62
- Oznaka:
- 191T-5/51
- EAN:
- 4000896275359
Hazet 191T-5/51 univerzalno torba za alat sa sadržajem (D x Š x V) 450 x 200 x 180 mm
845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set od 51 dijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za alat sa sadržajem |
| Određene značajke torbe za alat | s remenom za nošenje |
| Područje primjene | univerzalno |
| Boja | crna |
| Dužina | 450 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 180 mm |
| dim. | (D x Š x V) 450 x 200 x 180 mm |
Opis
Opis
Kompaktna torba za alat – sve uključeno, odmah dostupno
Univerzalna torba za alat ∙ mala ∙ s 51 alatom
Izdržljiv, jednostavan za održavanje i dugotrajan materijal
Stabilna baza – idealna za postavljanje na sve radne površine
Dodatni prostor za pohranu zahvaljujući prozirnom unutarnjem džepu s patentnim zatvaračem za male predmete
Brz pristup bitnim alatima s optimalnim pregledom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Univerzalna torba za alat ∙ mala ∙ s 51 alatom
Izdržljiv, jednostavan za održavanje i dugotrajan materijal
Stabilna baza – idealna za postavljanje na sve radne površine
Dodatni prostor za pohranu zahvaljujući prozirnom unutarnjem džepu s patentnim zatvaračem za male predmete
Brz pristup bitnim alatima s optimalnim pregledom
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)