Hazet 191T-6L univerzalno torba za alat - bez sadržaja (D x Š x V) 520 x 370 x 300 mm
- Kataloški br:
- 3557811 - 62
- Oznaka:
- 191T-6L
- EAN:
- 4000896272693
- Kataloški br:
- 3557811 - 62
- Oznaka:
- 191T-6L
- EAN:
- 4000896272693
Hazet 191T-6L univerzalno torba za alat - bez sadržaja (D x Š x V) 520 x 370 x 300 mm
295.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
295.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za alat - bez sadržaja |
| Određene značajke torbe za alat | s remenom za nošenje |
| Područje primjene | univerzalno |
| Boja | crna |
| Dužina | 520 mm |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 300 mm |
| dim. | (D x Š x V) 520 x 370 x 300 mm |
Opis
Opis
Prostrana torba za alat nudi mjesta za sav potreban alat profesionalcima i ambicioznim entuzijastima "uradi sam".
Univerzalna torba za alat ∙ velika ∙ prazna
Uklonjiva platnena navlaka s patentnim zatvaračem pretvara torbu u otvorenu kutiju za alat
Unutarnji pretinci za optimalnu organizaciju alata
Dodatni pretinac za ručnu pilu
Robusna podloga za podvozje pouzdano štiti od prljavštine i vlage – idealna za korištenje na neravnim ili mokrim površinama.
Čvrsta ručka za nošenje i podstavljeni remen za rame
Izdržljiv, jednostavan za održavanje i dugotrajan materijal
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Univerzalna torba za alat ∙ velika ∙ prazna
Uklonjiva platnena navlaka s patentnim zatvaračem pretvara torbu u otvorenu kutiju za alat
Unutarnji pretinci za optimalnu organizaciju alata
Dodatni pretinac za ručnu pilu
Robusna podloga za podvozje pouzdano štiti od prljavštine i vlage – idealna za korištenje na neravnim ili mokrim površinama.
Čvrsta ručka za nošenje i podstavljeni remen za rame
Izdržljiv, jednostavan za održavanje i dugotrajan materijal
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (15)