Hazet LED Penlight pogon na punjivu bateriju , putem USB-a, baterijski pogon 500 lm 3 h 61 g
- Kataloški br:
- 3557832 - 62
- Oznaka:
- 1979-74
- EAN:
- 4000896272853
- Kataloški br:
- 3557832 - 62
- Oznaka:
- 1979-74
- EAN:
- 4000896272853
Hazet LED Penlight pogon na punjivu bateriju , putem USB-a, baterijski pogon 500 lm 3 h 61 g
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 razine svjetline: 20% / 50% / 100%
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 500 lm - 999.9 lm |
| Vrsta proizvoda | Penlight |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 3 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju putem USB-a baterijski pogon |
| Boja | crna |
| Svjetlosni domet (maks.) | 100 m |
| Težina | 61 g |
| dim. | (Ø x D) 18 mm x 58 mm |
| Broj žarulja | 1 |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Radni napon | 3.7 V |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Svjetlosni tok (visok) | 500 lm |
| Dužina | 58 mm |
| Promjer | 18 mm |
Opis
Opis
Visoko učinkovit svjetlosni tok do 500 lumena – domet snopa do 100 metara
3 razine svjetline: 20% / 50% / 100% (podešavanje putem prekidača za uključivanje/isključivanje)
Produžna glava za prebacivanje između rasvjete i fokusiranog svjetla
Aluminijsko kućište (crno eloksirano) štiti unutarnje komponente od prašine i prskanja vode.
kopča za olovku
Dvostruka snaga:
Može se napajati litij-ionskom baterijom od 3,7 V – 750 mAh (uključena) ili 2 AAA alkalne baterije LR03, 1,5 V (nisu uključene).
Indikator punjenja:
Crveno tijekom punjenja, zeleno nakon potpunog punjenja
Dimenzije (promjer x visina): 18 x 158 mm
Težina: 61 g (uključujući 1x 3,7 V – 750 mAh Li-Ion bateriju)
Prekidač za uključivanje/isključivanje može se lako koristiti čak i s rukavicama.
Uvjeti rada/skladišta: -20°C do +60°C
Napajanje: Punjiva baterija ili, alternativno, standardna baterija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
3 razine svjetline: 20% / 50% / 100% (podešavanje putem prekidača za uključivanje/isključivanje)
Produžna glava za prebacivanje između rasvjete i fokusiranog svjetla
Aluminijsko kućište (crno eloksirano) štiti unutarnje komponente od prašine i prskanja vode.
kopča za olovku
Dvostruka snaga:
Može se napajati litij-ionskom baterijom od 3,7 V – 750 mAh (uključena) ili 2 AAA alkalne baterije LR03, 1,5 V (nisu uključene).
Indikator punjenja:
Crveno tijekom punjenja, zeleno nakon potpunog punjenja
Dimenzije (promjer x visina): 18 x 158 mm
Težina: 61 g (uključujući 1x 3,7 V – 750 mAh Li-Ion bateriju)
Prekidač za uključivanje/isključivanje može se lako koristiti čak i s rukavicama.
Uvjeti rada/skladišta: -20°C do +60°C
Napajanje: Punjiva baterija ili, alternativno, standardna baterija
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)