Helios Ventilatoren 7287 radijalni ventilator 230 V 2900 m³/h 315 mm
- Kataloški br:
- 3161568 - 62
- Oznaka:
- 7287
- EAN:
- 4010184072874
- Kataloški br:
- 3161568 - 62
- Oznaka:
- 7287
- EAN:
- 4010184072874
Helios Ventilatoren 7287 radijalni ventilator 230 V 2900 m³/h 315 mm
6,790.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,790.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radijalni ventilator |
| Nazivni napon | 230 V |
| Snaga | 300.000 W |
| Protok zraka | 2900 m³/h |
| prikladno za cijevi Ø | 315 mm |
| Min. temperatura | -20 °C |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Materijal | aluminij |
Opis
Opis
Krovni ventilator s vodoravnim puhanjem s aluminijskim kućištem optimiziranim za učinkovitost i novorazvijenim radijalnim rotorom visokih performansi. Kućište izrađeno od aluminija otpornog na morsku vodu s integriranom zaštitom od otvaranja. Potporna ploča motora i osnovna ploča s ulaznom mlaznicom od pocinčanog čelika. Osnovna ploča s navojnim vijcima za pričvršćivanje pribora na usisnoj strani (uzorak rupa prema DIN 24155, str. 3). Standardna zaštitna rešetka na izlaznoj strani prema DIN EN ISO 13857. Radijalni rotor visokih performansi s unatrag zakrivljenim plastičnim lopaticama. Dinamički uravnotežen prema DIN ISO 1940-1. Jednofazni AC motor s vanjskim rotorom s regulacijom brzine u zatvorenoj izvedbi u IP 54. Kuglični ležajevi s izolacijom za zaštitu od vlage. Bez održavanja i radijskih smetnji. Standardno s vanjskom revizijskom sklopkom, klasa zaštite IP 65.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.