Helios Ventilatoren 8163 zidni ventilator 0 V 60 m³/h
- Kataloški br:
- 3161473 - 62
- Oznaka:
- 8163
- EAN:
- 4010184081630
- Kataloški br:
- 3161473 - 62
- Oznaka:
- 8163
- EAN:
- 4010184081630
Helios Ventilatoren 8163 zidni ventilator 0 V 60 m³/h
1,715.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,715.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni ventilator |
| Nazivni napon | 0 V |
| Protok zraka | 60 m³/h |
| Boja | bijela |
| Materijal | plastika |
| dim. | (Š x V x D) 260.00 x 260.00 x 130.00 mm |
| Širina | 260.00 mm |
| Visina | 260.00 mm |
| Dubina | 130.00 mm |
| Radni napon | 0 V |
| Maks. temperatura | 40 °C |
| Min. temperatura | -20 °C |
Opis
Opis
Umetak ventilatora s 2 razine učinka (60/35 m3/h) za zahtjevnu i osnovnu ventilaciju s elektronskom automatskom kontrolom ovisnom o vlažnosti. Osnovna ventilacija u kontinuiranom radu. Kada se postigne postavljena vrijednost vlažnosti, visoka razina snage se automatski kontrolira dok se ne smanji na normalnu vlažnost zraka u prostoriji. Kada se uključuje/isključuje ručno, izlaz visoke glasnoće s prekoračenjem, odabir vremena prekoračenja od 6, 10, 15 ili 21 minute, odgoda početka od 0 ili 45 sekundi. Isporuka spremna za korištenje s ravnom unutarnjom fasadom (alpsko bijela) i tehnologijom ultraSilence®. Standardno s trajnim filtrom i indikatorom čišćenja filtra. Integrirani utični priključak za električni priključak. Izolirana, klasa II, IP X5. Za ugradnju u zoni 1 mokrih prostorija. Štedni motor s kugličnim ležajem, bez održavanja, 230 V~, 50 Hz, 18/9 W. Zvučna snaga 39/30 dB (A), zvučni tlak 35/26 dB (A).* * s AL = 10 m2 ekvivalentne apsorpcijske površine u kombinaciji s tipom kućišta ELS-GU, izlazna strana. Podaci prema DIN 18017, T.3, izdanje 1990., točka 6.2.4. Bilješka 3. Područje primjene Idealno za sprječavanje oštećenja od vlage i plijesni u malim prostorijama sklonim vlazi. Bez prepreka zbog automatske funkcije. Tehnički podaci: Približno 15 Volumen protok: 60/35 Watt: Približno 10 m² Razina zvučnog tlaka: 35/26 razina snage 1) LWA približno dB(A): 39/30 Električni priključak: 230 V~, 50Hz: Električni vod u mm²: NYM-O 4 x 1,5, NYM-O 5 x 1,5* Klasa zaštite II bez PE priključka prema shemi spoja br.: SS- 883 Svi podaci o učinku i buci prema DIN 24163, DIN 24166, DIN 45635, DIN 44974 1) u kombinaciji s tipom kućišta ELS-GU, bočni izlaz. * za deaktiviranje automatske funkcije
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.