HellermannTyton 596-00161 Helatag-Marker TAG30-40T1FL etikete za sustav označavanja nositelja Vrsta montaže: lepljenje P
- Kataloški br:
- 3593764 - 62
- Oznaka:
- 596-00161
- EAN:
- 4031026778013
- Kataloški br:
- 3593764 - 62
- Oznaka:
- 596-00161
- EAN:
- 4031026778013
HellermannTyton 596-00161 Helatag-Marker TAG30-40T1FL etikete za sustav označavanja nositelja Vrsta montaže: lepljenje P
165.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
165.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | Helatag-Marker TAG30-40T1FL |
| Vrsta proizvoda | etikete za sustav označavanja nositelja |
| Vrsta montaže | lepljenje |
| Duljina natpisne površine | 30 mm |
| Širina natpisne površine | 20 mm |
| Površina za natpisivanje | 30 x 20 mm |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1000 kom. |
| Boja slova | crna |
| Ljepilo | trajno (jako ljepljivo) |
| Oblik | oznake |
| Visina etikete | 20 mm |
| Materijal naljepnice | polipropilen |
| Primjena | identifikacija |
| Širina etikete | 30 mm |
| Posebne značajke | vodootporna |
| Širina etikete | 0.04 m |
| Pogodno za | termalni pisač |
| Prikladno za model | TT430, TT431, TT4030, TrakMark DS |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.