HellermannTyton 596-00162 Helatag-Marker TAG30-55T1FL-934-WH etikete za sustav označavanja nositelja Vrsta montaže: lepl
- Kataloški br:
- 3593765 - 62
- Oznaka:
- 596-00162
- EAN:
- 4031026778020
- Kataloški br:
- 3593765 - 62
- Oznaka:
- 596-00162
- EAN:
- 4031026778020
HellermannTyton 596-00162 Helatag-Marker TAG30-55T1FL-934-WH etikete za sustav označavanja nositelja Vrsta montaže: lepl
170.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | Helatag-Marker TAG30-55T1FL-934-WH |
| Vrsta proizvoda | etikete za sustav označavanja nositelja |
| Vrsta montaže | lepljenje |
| Duljina natpisne površine | 30 mm |
| Širina natpisne površine | 20 mm |
| Površina za natpisivanje | 30 x 20 mm |
| Boja | bijela |
| Sadržaj | 1000 kom. |
| Boja slova | crna |
| Ljepilo | trajno (jako ljepljivo) |
| Oblik | oznake |
| Visina etikete | 20 mm |
| Materijal naljepnice | polipropilen |
| Primjena | identifikacija |
| Širina etikete | 30 mm |
| Širina etikete | 0.055 m |
| Pogodno za | termalni pisač |
| Prikladno za model | TT430, TT431, TT4030, TrakMark DS |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.