HellermannTyton EC1-3SPDHC6-7 klip za pričvršćivanje priključak 151-04387 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450550 - 62
- Oznaka:
- 151-04387
- EAN:
- 4031026756691
- Kataloški br:
- 3450550 - 62
- Oznaka:
- 151-04387
- EAN:
- 4031026756691
HellermannTyton EC1-3SPDHC6-7 klip za pričvršćivanje priključak 151-04387 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8 mm crna 1 kom.
1.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- za jedan ili dva solarna kabela
- sigurno držanje kabela
- Jednostavna zamjena kabela tijekom održavanja
- za kutove 1,0 - 3,0 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | klip za pričvršćivanje |
| Vrsta pričvršćivanja | priključak |
| Snop Ø, područje | 5.8 do 6.8 mm |
| Snop Ø (min.) | 5.8 mm |
| Snop Ø (maks.) | 6.8 mm |
| Materijal | poliamid 11 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04387 |
| Tip | EC1-3SPDHC6-7 |
Opis
Opis
EC1-3SPDHC6-6 je savršen za polaganje solarnih kablova. Predmet se može lako postaviti na solarne panele jednostavnim pričvršćivanjem rukom. Nakon toga, do dva kabela mogu se sigurno uvesti u držač jednostavnim pritiskom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.