HellermannTyton EC1-3SV-DHC6-7-PA66HSUV/MET-BK (1000) montažni element priključak 151-04209 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8
- Kataloški br:
- 3450997 - 62
- Oznaka:
- 151-04209
- EAN:
- 4031026760872
- Kataloški br:
- 3450997 - 62
- Oznaka:
- 151-04209
- EAN:
- 4031026760872
HellermannTyton EC1-3SV-DHC6-7-PA66HSUV/MET-BK (1000) montažni element priključak 151-04209 Snop Ø, područje 5.8 do 6.8
920.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
920.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Za jedan ili dva solarna kabela
- Sigurno držanje kablova
- Jednostavna zamjena kabela tijekom održavanja
- Za rubove 1,0 - 3,0 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | montažni element |
| Vrsta pričvršćivanja | priključak |
| Snop Ø, područje | 5.8 do 6.8 mm |
| Snop Ø (min.) | 5.8 mm |
| Snop Ø (maks.) | 6.8 mm |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 1000 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04209 |
| Tip | EC1-3SV-DHC6-7-PA66HSUV/MET-BK (1000) |
Opis
Opis
Naš EC1-3SVDHC6-7 vam pomaže u postavljanju solarnih kablova. Ovaj predmet možete jednostavno pričvrstiti na svoje solarne panele kako biste proveli do dva kabela jednostavnim umetanjem u nosač.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.